04.05.18

Відкритий чемпіонат Київської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах.

20 травня місто Буча приймає чемпіонат Київської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей.
Змагання відбудеться під егідою Української федерації роликового спорту за підтримки Управління з фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Проводить змагання організаційний комітет Бучанської федерації роликового спорту та суддівська колегія.
Регламент змагання (посилання)
Бюлетень змагання (посилання)
Реєстрація на змагання (посилання)
В рамках Відкритого чемпіонату Київської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах відбудеться спортивно-масовий захід для аматорів роликового спорту «Буча ролер фест» серед дітей до 10 років. В даному заході у категорії «Особливі діти» мають можливість прийняти участь діти, що мають різноманітні відхилення розвитку, та спробувати свої сили.
Регламент змагання (посилання)
Реєстрація на змагання (посилання)
Запрошуємо взяти участь всіх любителів роликового спорту та активного відпочинку, спортсменів спортивних клубів Київської області, що є членами УФРС.
За результатами Відкритого чемпіонату Київської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей відбудеться присвоєння спортивних розрядів та відбір до збірної команди Київської області для участі у чемпіонаті України, що відбудеться 01-04 червня 2018 року. Бажаємо вдалих виступів та нових досягнень.