14.06.17

Відкритий чемпіонат міста Бучі зі швидкісного бігу на роликах завершився!

В ньому приймало участь 105 ролерів з Бучі, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Немішаєво, Києва, Харкова. Дякуємо всім учасникам змагань їх батькам і вболівальникам!
Організатор змагань - Бучанська Федерація роликового спорту, висловлює величезну подяку суддям - Рождественскому Руслану (головний суддя), Павлу Андрєєву (суддя-інформатор), Олександру Музики (стартер), Білозерському Андрію (суддя на повороті), Миколаю Михайловичу, Ігорю Марковичу (хронометристи). А також велика подяка - Олені Негоді (головний секретар), Олені Євгеньєвій (секретар). Окреме спасибі волонтерам - Олександрі Шуркуновой, Андрію Куцевалову, Сергію Клименко та їхнім друзям, так само Дмитру Мушті, Світлані Андрущенко. І згуртованому колективу Бучанському ролер клубу "Колесо". Окрема подяка: Директору стадіону "Ювілейний" - Геннадію Івановичу і його помічникам і так само охороні стадіону. Лікарю з Бучанської поліклініки, спасибі за терпіння, пунктуальність і професіоналізм! Бучанської мерії, а саме Ларисі Анатоліївні, Бучанська відділу Культурі та Спорту - Світлані Володимирівні і її колективу, ЖЕКУ. Велика вдячність нашим спонсорам та партнерам!!! #Тempish #LigaSporta # 100коліс #WTKB #Акваріус #Шаленабілка #БРК_Колесо #ТЦ_Лідер #Кондитерська_Лавка #Сувенірстудія #Велобуча #Тhebuchacіtу #Бучанські_Новини

Ознайомитись з протоколами "Відкритого чемпіонату міста Бучі зі швидкісного бігу на роликових ковзанах", та смз "Буча ролер Фест" можно завантажив їх у форматі pdf.
З повагою керівник БФРС Тулянкін Д.О.


Протокол спортивно масового заходу серед аматорів роликового спорту та особливих дітей "Буча ролер фест"

Протокол "Відкритого чемпіонату міста Бучі зі швидкісного бігу на роликових ковзанах"