15.12.15

Перші виїзді змагання БУЧАНСЬКОГО РОЛЕР КЛУБУ «КОЛЕСО» при БУЧАНСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ.

РОЛИКОВОГО СПОРТУ на ЗИМОВИЙ КУБОК SAM ROLLER CLUB Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків запрошує на традиційні змагання зимового періоду Зимовий Кубок SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей. Змагання складається з трьох етапів, які відбудуться 20 грудня 2015 року, 31 січня та 21 лютого 2016 року. В цьому році у програму змагання включено категорію Фітнес. Всі бажаючі любителі роликового спорту мають змогу показати свої досягнення та виборювати нагороди, адже у категорію Фітнес допускаються учасники лише на фітнесових роликах з колесами діаметром не більше 90 мм. На кожному з етапів будуть визначатись переможці та призери в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на двох дистанціях (короткій та довгій). За остаточними результатами трьох етапів розігруються Кубки в кожній віковій категорії. Запрошуємо всіх бажаючих спортсменів та любителів роликового спорту долучитися до спортивного свята! Бажаємо вдалих стартів та високих нагород!